• Wpisów: 132
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:35
  • Licznik odwiedzin: 35 848 / 2759 dni
 
orszulka
 
www.madeleinessquare.blogspot.com

Tak bardzo czekałam na wiosnę i byłam załamana pesymistycznymi prognozami, że kiedy dzisiaj nareszcie było ciepło podeszłam do tego sceptycznie a nie tak jak zawsze radośnie, ponieważ nie chciałam cieszyć się na zapas, bo jutro już może być zimno. Mimo wszystko taka pogoda nastraja bardzo optymistycznie. Miejmy nadzieję, że nareszcie zostanie z nami na dłużej i ani się obrócimy a będzie maj :)
Pokusiłam się ostatnio na dwa lakiery, jeden jest z Essence a drugi z Virtual Fashion kupiony w Biedronce.

DSC07965p.jpg


Nudziak z Essence, był na przecenie i wcale nie dziwię się dlaczego. Kosztował mnie coś powyżej 4 zł i żałuję, każdej wydanej złotówki. Potrzeba aż 5 (!) warstw aby był zadowalający efekt ale mimo wszystko i tak po godzinie zaczyna odpryskiwać i to z boku paznokcia. Chyba na jakiś czas pożegnam się z lakierami z serii nude glam.

DSC07968p.jpg


Ten lakier kosztował niecałe 2 zł i byłam do niego niezbyt pozytywnie nastawiona ale pomyślałam, że w sumie co mi szkodzi. I okazało się, że nie jest źle, mimo tego, że kupiłam go w biedronce to jak na mnie wytrzymuje długo na paznokciach, jedyne co mi trochę przeszkadza to to, że trzeba nałożyć 3 warstwy.

Wczoraj przy okazji wizyty w Krakowie wstąpiłam ze znajomymi do Galerii Krakowskiej, jednak mimo tylu wspaniałych rzeczy kupiłam tylko okulary pilotki w H&M

DSC07962p.jpg

Oraz ostatnio w lumpeksie dorwałam nowe tregginsy z atmosphere, jeszcze z metkami za 10 zł

legii.jpg


DSC07961p.jpg


Stworzyłam dzisiaj jeszcze zestaw, który już niecierpliwie czeka na majowe dni.
DSC07954pm'.jpg


www.madeleinessquare.blogspot.com

Nie możesz dodać komentarza.